Testimonials Left Sidebar

„Fantastycznie doskonale warunki piękny salon czysto schludnie. Urocze bo gości witają słodycze na stole. Komfort i estetyka”

Stanisław - Recenzja z booking.com

„Rewelacja. Pełen profesjonalizm. Wysoki standard. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta Właścicielka. Czyściutko. Miejsce parkingowe przy obiekcie zapewnione. Wyposażenie apartamentu wystarczające. Nikt nikomu nie przeszkadza i nie wchodzi w drogę. Do centrum zaledwie niecałe 2 km. Przy dogodnej pogodzie można iść na pieszo około 20 min. Nie raz jeszcze skorzystam z usług tego obiektu.”

 

Marek - Recenzja z booking.com

„Apartament dwupoziomowy, urządzony w stylu skandynawskim z dbałością o detale i dekoracyjne dodatki, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, dodatkowo żelazko, deska do prasowania, suszarka do włosów itp W łazience duża wanna. Przytulnie, milo i czyściutko, na powitanie miseczka mieszanki czekoladowej Dużym plusem jest przypisane do apartamentu miejsce parkingowe. Bardzo miły kontakt z właścicielka. Polecam gorąco, a sama skorzystam zapewne niejednokrotnie o ile będzie dostępny.”

Oliwia - Recenzja z booking.com

„Apartament na poziomie europejskim.Czysto,pełne wyposażenie,świetny kontakt z właścicielem.Bardzo sympatycznie. Polecam!!”

Anetta - Recenzja z booking.com